start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy     ochrona danych    
       
mixcloud   youtube   twitter   facebook   english version   
WYDARZENIA  >  SZCZEGÓŁY
02.10.2018
Debata "Przyszłość Europy w Twoich rękach"

Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszają na Debatę „Przyszłość Europy w Twoich rękach. Nowe Otwarcie 2021-2027”, która odbędzie się 2 października br. o godz. 14:30.

O debacie

Główną częścią wydarzenia będzie panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Zarządu Województwa Małopolskiego, reprezentanta Komisji Europejskiej Wolfganga Müncha oraz ekspertów.

Tematyka panelu będzie koncentrować się na planowanych działaniach związanych z przyszłością naszego regionu w dziedzinie przedsiębiorczości, spraw społecznych oraz walki o czyste powietrze.

Paneliści

  1. Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego
  2. dr hab. Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
  3. Wolfgang Münch przedstawiciel Komisji Europejskiej
  4. Andrzej Guła Prezes Zarządu Krakowskiego Alarmu Smogowego
  5. Ewa Chromiak Prezeska Zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych
  6. Paweł Kukla Prezes Sądeckiej Izby Gospodarczej

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca debaty i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr 12 29 90 682 lub elektronicznie na: fundusze@umwm.pl.

Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie, w którym odbywa się debata, otrzymało w 2017 r. świadectwo dostępności w ramach projektu regionalnego pn. „Małopolska. Kultura Wrażliwa. Poprawa dostępności wojewódzkich instytucji kultury dla osób z niepełnosprawnościami”.

Budynek przy ulicy Wita Stwosza 12 pozbawiony jest barier architektonicznych - ma wygodne windy, podjazdy i szerokie przejścia, posiada toalety przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na parkingu przed budynkiem wydzielone jest miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Zewnętrzny podjazd z poziomu parkingu do wejścia umożliwia wjazd wózkiem na parter budynku. Dojazd komunikacją miejską: z przystanku Dworzec Główny Wschód do przystanku Muzeum Amii Krajowej NŻ (przystanek na żądanie) możliwa jest autobusem niskopodłogowym linii nr 537. Z rozkładem jazdy można się zapoznać na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

wstecz
PROSZĘ DODAĆ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
Kod antyspamowy
               Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa - Nila