start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy     ochrona danych    
       
mixcloud   youtube   twitter   facebook   english version   
WYDARZENIA  >  SZCZEGÓŁY
09.09.2018
Muzeum AK nominowane w konkursie Słoneczniki 2018

Szanowni Państwo,

cieszymy się mogąc przekazać informację o nominacji Muzeum AK do konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci "Słoneczniki" 2018. Jesteśmy szczęśliwi, gdyż całoroczna praca naszego Zespołu została kolejny raz doceniona właśnie przez Państwa.

Nominacja jest wielkim wyróżnieniem, jednakże to dopiero początek drogi, której nie będziemy mogli pokonać bez Państwa pomocy. Do 9 września trwa głosowanie, w którym ostatecznie to Państwa głosy zdecydują o tym, która z nominowanych inicjatyw zostanie nagrodzona w kategorii "najbardziej rozwojowej".

Aby zagłosować wystarczy kliknąć na poniższy link i dokonać wyboru:

http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2018.php

Kategoria: LOGIKA

warsztaty: "Za Naszą Wolność i Waszą – odkryj historię WP"

Każdy głos jest dla nas ważny i każdy stanowi nagrodę za całoroczną pracę naszego Zespołu w kierunku dalszego rozwoju inicjatyw edukacyjnych w naszej instytucji. Mamy nadzieję, że nasze działania spotykają się z Państwa zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem. Od dziś do 9 września możecie to Państwo wyrazić oddając swój głos w konkursie na Muzeum AK.

wstecz
PROSZĘ DODAĆ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
Kod antyspamowy
               Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa - Nila