start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy     ochrona danych    
       
mixcloud   youtube   twitter   facebook   english version   
SUBSKRYBCJA  >  O SYSTMIE
  INFORMACJA O SYSTEMIE
Ogólne
Muzeum AK przygotowuje i wysyła do subskrybentów informacje o podejmowanych działaniach. Niniejsza aplikacja umożliwia dopisanie adresu e-mail do listy wysyłkowej. W trosce o ochronę prywatności system jest zabezpieczony przed wysyłką przypadkową i niepożądaną.

Zapisanie
Wpisanie adresu e-mail w wyświetlonym polu, zaznaczenie opcji zapisz i kliknięcie w przycisk wykonaj spowoduje wysłanie na podany adres listu z prośbą o potwierdzenie wpisania do bazy subskrybentów. Potwierdzenie takie polegajace na kliknięciu w odpowiedni link otrzymanego listu, spowoduje zapisanie adresu do bazy. Adresy, gdzie wysłany list pozostał przez dwa dni nie potwierdzony, są automatycznie kasowane. Wysyłka kierowana jest tylko pod te adresy, które zostały potwierdzone.

Wypisanie
Wpisanie adresu e-mail w wyświetlonym polu, zaznaczenie opcji wypisz i kliknięcie w przycisk wykonaj spowoduje wysłanie na podany adres listu z prośbą o potwierdzenie wypisania z bazy subskrybentów. Potwierdzenie takie polegające na kliknięciu w odwiedni link otrzymanego listu spowoduje skasowanie adresu z bazy. Do wypisania z listy konieczne jest potwierdzenie wypisania.

Regulamin usługi Newsletter, plik pdf >>>
              Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa - Nila